fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Kurumsal

Nitro Group Hakkında

"Araçlarınıza Değer Katar.."

Nitrogrupkurumsal

Nitro Group

Nitro Bilişim Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Ve Teknik Servis hizmetleri, 10 yıla yaklaşan tecrübesi ile diagnostic anlamında sektöre yeni bakış açıları getirmiştir. Merkezi Adana Seyhan ‘da yer alan firmamız, uzman kadrosu ve modern yönetim anlayışı ile Türkiye’nin dört bir yanına nüfuz etmeyi başarmış İzmir’den Iğdır’a kadar aynı kalitede hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir. Bünyesinde bulunan Binek, Hafif Ticari, Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları ve Ecu Programlama Cihazlarının satışını, garantisini, satış sonrası hizmetini veren firmamızın, çalışma prensibi Teknik Servis hizmetini ve Satış sonrası hizmetini veremediğimiz hiçbir ürünü satışa sunmamak. Faaliyete başladığında bu yana 500 ‘e yakın birbirinden farklı ürünün satışını gerçekleştirdiğimiz göz önünde bulundurulduğunda, TEKNİK SERVİS HİZMETİNİ VEREMEDİĞİMİZ hiçbir ürün bulunmamaktadır. Bu noktada devreye giren Teknik Servis departmanı geliştirdiği simülasyon sistemleri sayesinde normalden çok daha uzun süren arızalara araç başındaymış gibi müdahale etme şansına sahiptir. Bu simülasyon sistemlerine internet sitelerimizden erişebilirsiniz.

Nitro Group Ekibi olarak Chip Tuning sektöründe geçmişten gelen bilgi ve deneyimlerimiz ile birlikte İtalyan firması olan Magicmotorsport firmasının Türkiye Distribütörlüğünü almış bulunmaktayız.

Araçlarda çözümlenemeyen Dtc Arızaları, Dpf (Dizel Partikül Filtre) Arızaları, Egr Arızaları için sizlere hızlı çözümler sunmaktayız. Profesyonel olarak cihazların satışı ve dosya desteğimiz ile sizlere bu hizmetleri sunmaktan onur duyarız.

Online Tuning Portal sistemi hizmetinize girmiştir. Chip Tuning ve Egr, Dpf, Speed Limit, Dtc dosyaları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bayilik başvurusu için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Nitro Group Profesyonel Ürün Grupları

Nitro Group yılların verdiği birikim ile sizlere otomotiv sektöründe en profesyonel ürünleri sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

XFLAS
MAGO
RES3
PERF
Yorum ekle