fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Bmw Gizli Özellik Açma

Bmw Gizli Özellikleri

BMW Gizli Özellik Açma: E-NET Kablo

BMW ENET KABLO

Bmw Obd Enet Gizli Ozellik Acma Cable

GİZLİ ÖZELLİK NEDİR ?

     Her araç satıldığı ülkelere göre farklı yazılım kodlamalarıyla ülkelere gönderilir tamamen satıldığı ülkelerin satış politikasına göre düzenlenir . Ülkemizde satılan araçların hemen hemen  %70'i  gizli özellikleri kapalı olarak alıcılara teslim edilir, araçlarda bulunan gizli özellikler aynı olsa da marka modeline göre değişim gösterebilir .

     Gizli özelliklerin açılması aracın garantiden çıkarmaz ve araca bir zarar vermez, açılan özellikler tekrar kapatılabilir sonra tekrar açılabilir istediğinize göre değişim gösterebilir.

     VAG Grubu olarak tabir edilen VOLKSWAGEN,SKODA,SEAT,AUDI ve BMW araç grubuna, E-NET ve VCDS cihazları yardımı ile kodlama yapılabilmektedir. Müşteri bazlı işlevsel ve görsel olarak aracın pek çok beyin fonksiyonu kodlanabilmekte olunup başlıca açılabilen özellikler şunlardır:

     Kontak açılışında ibrelerin sona kadar gidip gelmesi, aracı kilitleyip açmada korna ile onay sesinin aktifleştirilmesi, Alarm kodlamasının yapılması, teyp ve kadranda görsel temaları değiştirebilme, modül ile yapılan Amerikan park kodlamasının parça montajı yapılmaksızın ayarlanması, Start/Stop Fonksiyonun deaktif edilmesi gibi kodlamalar gerçekleştirilebilmektedir.

Bu araç gruplarını kapsayan ve işlem uygulama esnasında OBD portu kullanılan programlar araçların beyin elektroniğine zarar vermesi söz konusu değildir. Orijinal cihazların programlama algoritmasında aracın beyin yapısı bulunmakta olup, gönderilen kodun test işlemi öncelikle gerçekleşmektedir. Kullanıcı isteğine bağlı kişisel istekleri karşılayabilen ve çok yönlü olan bu programlar otomotiv sektöründe bulunan ve bu araçlara ait müşterileri olan tüm merkezlere gereklidir. VCDS ve E-NET programlama sistemlerinde kodlama haricinde diagnostik de yapılabilmektedir. Araçların modüllerine ait arıza okuma, arızanın hangi kilometre, hangi devir ve saatte verdiğini detaylı olarak görebilme imkanı sunar. Chip tuning uygulanan araca, araç hareket halindeyken anlık üretilen beygir/tork verilerini görebilme, motor sıcaklığı, yağ sıcaklığı gibi pek çok aracın motor bilgilerine anlık ulaşım imkanı sağlamaktadır. Bu kodlamaları ve diagnostik hizmetini diğer programların yapabilmesi mümkün fakat hız, işlevsellik ve kullanım rahatlığı olarak VCDS ve E-NET üzerinden kodlanan ve kontrol edilen araçlar çok hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilmektedir.

VCDS ve E-NET kullanımı günümüzde hızla gelişip yaygınlaşmaktadır. Kablo üreticilerinin desteği ve sürekli olarak güncelleme getirerek yeniliklere açık olması bu bağlantı tiplerini kullanmanın ne kadar doğru bir seçim olduğunu kanıtlar niteliktedir. Nitro Bilişim olarak VCDS VAG Grubu Araç programlama ve BMW E-NET programlama hakkında kablo satışı ve yazılımsal anlık destek vermeye başlamış bulunmaktayız. Sizde yeniliklere ayak uydurmak ve VAG, BMW grubuna bu programları kullanmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir, detaylı bilgi için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz