fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

EGR İptali

EGR İptali Nedir?

Aracınızın motor ömrünü uzatmak için araçlarınızın EGR ( Egzoz geri dönüş sistemi )'ni çözüm sunalım.

Mersin Egr Iptali

EGR Çözümüne dair :

EGR ( Exhaust Gas Return ) Motordan çıkan egzoz gazını tekrar motorun içerisindeki yanma odalarına göndererek motorda yakıtın daha seri yanmasını sağlamak amacı ile tasarlanmış bir sistemdir, fakat ülkemizde kullanılan petrol ve motor yağları bu sistemleri sürekli arızaya sokmaktadır. Araçlarda oldukça pahalı olan EGR sistemi araçların mevcut yazılımlarında değişiklikler gösterilerek çözüm sunulmaktadır. EGR çözümünün araca hiçbir zararı yoktur, aksine motorda biriken kurum ve pisliklerin egzoz üzerinden dışarıya atılmasını sağlamaktadır.

EGR Çözümü İle İlgili Süreç :

Motordan çıkan egzoz gazını tekrar motorun içerisindeki yanma odalarına göndererek motorda yakıtın daha seri yanmasını sağlamak amacı ile tasarlanmış bir sistemdir, fakat ülkemizde kullanılan petrol ve motor yağları bu sistemleri sürekli arızaya sokmaktadır.

RES111
RES22
RES3
PERF
Yorumlar   
+8 #11 Onlinechiptuning Destek 02-01-2018 10:28
Alıntılandı Yuksel genc:
Merhaba aracım 206 model pejo 207 1.4 hdi egr çözümü fiyati nekadar ben istanbul kagıthanede ıkamet ediyorm fiyat uygn olursa gelip iptal etircm 0542 456 08 31 bu nodan da arayabilirsiniz mailde atabilrisnz


Merhabalar en uygun fiyatlar ile firmamızda gerçekleştirilmektedir Egr, Dpf ve Chip Tuning çözümleri. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Alıntı
+7 #12 Onlinechiptuning Destek 02-01-2018 10:30
Alıntılandı beyinci ahmet:
Merhabalar

istanbulda chip tuning egr çözümü dpf çözümü yapmayı düşünüyourz . chiptuning cihazlarının fiyatları ne kadardır ? chip tuning egitimi veriyormusunuz?


Merhabalar, Magicmotorsport ürün fiyatları Slave ve Master olarak sunulmaktadır. Ürün fiyatlandırması için Ürünler >> Chip Tuning Tool bölümünden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Alıntı
Yorum ekle