fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Eğitim

Chip Tuning Eğitimi

Magicmotorsport Türkiye İstanbul Eğitimi

Magpro Ecu Programlama

Nitro Group olarak Türkiye Resmi Distribütörü olduğumuz Magicmotorsport eğitimlerimiz farklı şehirlerde devam etmektedir. Siz müşterilerimizle yaptığımız bu tarz eğitimlerin yanı sıra alım sonrasında bire bir ECU üzerinde kısa eğitimlerimizde bulunmakta.

İtalya firması olan Magicmortsport ile birlikte düzenlediğimiz İstanbul eğitimi ise mühendislerinde katılımıyla başarılı bir şekilde gerçekleşti.

MagPro ecu programlama cihazı aracılığıyla direkt OBD üzerinden işlem yapmak oldukça kolaydır. Türkçe kullanımı sayesinde program sizi tamamen yönlendirirken işlem sırasında dikkat edilmesi gereken durumlarda sizlere verilen bilgilerde aktarılmaktadır.

Ecu Programlama Cihaz

OBD üzerinden yapılan işlemlerin yanı sıra Ecu Programlama da mecburi olarak araç beynin sökülmesi de gerekmektedir. MagPro bu zorunluluğu sürekli yapılan güncellemelerde zor olan birçok beyni OBD’den okunur hale getirmiş olsa da iyileştirilmesi devam eden ECU’lar ise sistemde yer alan bilgilerde oldukça kolay bir şekilde halledilmektedir.

Eğitimlerimizde sizlere asıl olarak bunun üzerinde eğitim vermeye çalışmaktayız. Elektronik bilgisi olmayan bir kişinin dahi talimatlara uyarak işlemleri kısa sürece öğrenebilmesi mümkün.

Magpro Egitim