fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Eğitim

Chip Tuning Eğitimi

Magicmotorsport Ankara Uygulamalı Eğitim Seminerine Katılımlarınızdan Dolayı Teşekkürler

Chip Tuning Egitim Nitro Bilisim

Nitro Bilişim olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına Türkiye’nin dört bir yanında şubelerimizi açmış bulunmaktayız. 15 Temmuz 2018 itibari ile Ankara Ivedik OSB.  Bölgesinde şube açılışımızı gerçekleştirdik.

Siz değerli müşterilerimizin yoğun isteği üzerine arıza tespit cihazlarında ve ecu programlama cihazlarında eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. 8 Eylül 2018 tarihinde Ankara Hm Commerce Hotel Konferans merkezinde Magicmotorsport Uygulamalı eğitim seminerine katılan tüm dost ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. 

Magicmotorsport Türkiye Distribütörü olduğumuzdan bu yana Türkiye geneli yaklaşık 200’ü aşkın Magpro2 X17 kullanıcılarımız bulunmaktadır. Nitro Bilişim olarak İstanbul İkitelli, Kıbrıs Lefkoşa ve Ankara İvedik OSB bölgelerinde Magicmotorsport Oto Elektronik Uygulamalı eğitim seminerlerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Magicmotorsport Ankara Eğitimimizde uygulamalı olarak breakbox, bdm kullanarak motor beyni flash, eproom okuma ve yazma, Chip Tuning nasıl yapılır, Dpf ve Egr çözümleri, şanzıman klonlama (DQ200, DQ250, DQ500, Getrag, Powershift) işlemleri gösterilmiştir. Katılımlarınızdan ötürü teşekkür ederiz.

Yeni eğitimlerimizde görüşmek dileği ile bizi takipte kalın..

 

Online Oto Parça Facebook
 
online oto parça
Oto Yedek Parça Online Pazar Yeri
Facebook Grubu · 185 üye
App Fb 32 Fig White Gruba Katıl
Bu platformda oto parça ilanlarına göz atabilir, ilan sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz.
 
İletişim

İletişim Adresleri 

  

Yurtdışı Temsilcilikleri