fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Eğitim

Chip Tuning Eğitimi

23 Aralık 2017 Kıbrıs Magicmotorsport Eğitimi ( OBD - Masaüstü ECU Okuma, Yazma )

1 Magicmotorsport Egitim

Magicmotorsport Türkiye Distribütörü olarak 23 Aralık 2017 günü Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nde düzenlendiğimiz eğitimde MagPro ile neler yapılacağı hakkında bilgiler paylaştık ve uygulamalı olarak kısa bir eğitim gerçekleştirdik.

Araç üzerinde var olan yazılımı okuyarak tekrar yazma konusunda profesyonellik sunan MagPro, beyin programlama konusunda araçlara direkt OBD olarak müdahale edebilme olarak devamlı kendini güncellemektedir. Öyle ki %80’dan fazla araca direkt olarak OBD ile müdahale edebilirsiniz. Ancak çoğunlukla OBD üzerinden yapılan işlemlerin yanı sıra bazı araç beyinlerinde mecburi olarak masaüstü okuma yapılması gerekmekte.

2 Magpro Beyin Programlama Egitim

Masaüstü beyin okuma konusunda da Magicmotorsport ekipmanlarında bu işi oldukça basit hale getirmiş bulunmakta. Beyin açma aparatlarının yanı sıra beyne direkt olarak lehim ihtiyacı olmadan müdahale edebiliyor olmanız işlemlerini hızlandırmakta ve hatasız işlem yapmanızı sağlamakta.

Magicmotorsport Türkiye Distribütörü olarak sizlerle bilgi paylaşmak, sizlerle yazılım alışverişini sağlamak ve aynı zamanda sizin de çalışmalarınızı paylaştığınız Online Chip Tuning sistemi ise bir marka olmayı başararak sadece MagPro kullanıcılarına değil tüm yazılım ile uğraşan müşterilere hitap ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir. Sitemiz Chip Tuning konusunda ve MagPro ile alakalı olarak blog bölümünde güncellemelerini paylaşmanın yanı sıra WorkShop olarak adlandırılan bölümde sizler kendi sayfanızı yaratarak kendi yaptığınız araçların çalışmalarınızı bir araya getirme şansına sahip olmaktasınız.

3 Chip Tuning Beyin Programlama Magpro

Beyin programlama konusunda okuma ve yazma işlemlerinizi en basit ve profesyonel hala getiren MagicMotorSport haricinde artık marka haline gelmiş olan Online Chip Tuning sistemi de Tuning Portal bölümü ile yazılım alışverişinizin güvenilir olmasını sağlamakta. İşlemi biten dosyalarınızı da daha sonrasında kendi sisteminiz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Nitro Bilişim olarak önem verdiğimiz eğitim seminerlerini Türkiye de birçok şehirde yapılacak şekilde planlanmaktayız. Tüm eğitim planlarının haberini sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.