fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Eğitim

Chip Tuning Eğitimi

Magicegitim

Dünyanın en iyi beyin programlama cihazlarını üreten İtalyan firması Magicmotorsport’un Türkiye distribütörü Nitro Group, büyük şehirlerimizde gerçekleştirerek Magicmotorsport firmasının ürünlerinin tanıtımını yaparak kullanımı ile ilgili eğitim semineri verdi. Bu eğitim semineri kapsamında Chip Tuning yapma, EGR, DPF, Adblue, DTC çözümleri hakkında bilgiler verdik; TCU Manager, X17 ve Flex cihazlarının tanıtımını yaptık; MMS Helpdesk ekranı ile ilgili detaylı bilgiler verdik. 

Chip Tuning Equipments Magicmotorsport Turkey Traning Ankara Nitro Group

Müşterilerimizin yoğun istekleri üzerine Türkiye'nin dört bir yanında 5 büyük ilde düzenlediğimiz Magicmotorsport Uygulamalı Eğitim Seminerlerinin ikincisini Ankara'da gerçekleştirdik.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda seminerde Chip Tuning nedir, EGR, DPC, Adblue ve DTC çözümleri nelerdir, nasıl yapılır ?, Magicmotorsport X17 ve  Flex ve TCU cihazlarının tanıtımları, Master ve Slave cihazları arasındaki farklar, MMS Helpdesk ekran tanıtımı, Onlinechiptuning Portal ve kullanım bilgileri ve OBD - Masaüstü - Beyin Klonlama - Şanzıman Beyni Klonlama uygulamalı eğitimi gibi konularda eğitim gerçekleştirdik. 

Magicmotorsport Ankara Uygulamalı Chip Tuning Eğitim Seminerine katılım sağlayan değerli dost ve müşterilerimize sonsuz teşekkürler. Yeni eğitim seminerlerimizde görüşmek dileği ile.. 

Eğitimlerimiz Bursa, İzmir ve İstanbul’da devam etmektedir. 

IMG 3244

 

Müşterilerimizin yoğun istekleri üzerine Türkiye'nin dört bir yanında düzenleyeceğimiz Magicmotorsport Uygulamalı Eğitim Seminerlerinin ilkini Adana'da gerçekleştirdik.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda seminerde Chip Tuning nedir, EGR, DPC, Adblue ve DTC çözümleri nelerdir, nasıl yapılır ?, Magicmotorsport X17 Flex ve TCU cihazlarının tanıtımları, Master ve Sleve cihazları arasındaki farklar, MMS Helpdesk ekran tanıtımı, Onlinechiptuning Portal ve kullanım bilgileri ve OBD - Masaüstü - Beyin Klonlama - Şanzıman Beyni Klonlama uygulamalı eğitimi gibi konularda eğitim gerçekleştirdik. 

Magicmotorsport Uygulamalı eğitim seminerine katılan tüm dost ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Yeni eğitimlerimizde görüşmek dileği ile bizi takipte kalın...