fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Blog

Online Chip Tuning Blog

Volkswagen Passat CC 1.4 TFSI Araçta Chiptuning İşlemi

FAAF30D3 3D2B 439F B7DC 7187ECFD0458

1937 yılında üretilmeye başlayıp kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen araç markası haline gelen Volkswagen araçlarda, chip tuning işlemi oldukça sık uygulanmaktadır.

Bu işlemin sık uygulanma sebeplerinden biri de aracın performansında artış  ve uzun ömürlü olmasıdır.

Chiptuning; araç yazılımı üzerinde değişiklik yapılması haline denir.

Turbo dizel ve turbo benzinli araçlarda chip tuning işlemi oldukça başarı sağlamaktadır fakat bilinçsiz bir yazılımcı veya kopya yazılımlar aracınıza zarar verebilir. Bu sebeple; bu konulara hakim ve güvenilir yerlere danışmanız oldukça önemlidir.

Volkswagen araçların Passat modellerinde chip tuning uygulaması ile yapılan değişikliklerde yüksek performans artışı kullanıcılar tarafından fark edilmektedir.

Nitro Group firması tarafından hem satışı gerçekleşen hem de uygulamalı işlemleri yapılan Magicmotorsport firmasının üretmiş olduğu Magpro x17 Ecu Programlama Cihazıyla; İstanbul Nitro Garajda Volkswagen Passat CC 1.4 TFSI araçta chip tuning işlemi gerçekleştirildi.
Yapılan düzenlemeler sonucu araç orijinal 160 HP den 205 HP ye yükseltildi.
Bu düzenleme ile araçta güç artışı ve motor dayanıklılık ömrü uzatıldı. Ayrıca yapılan yazılım öncesinde aracın orijinal yazılımı çekilip koruma altına alınmıştır.

Bu işlemi sadece Volkswagen araçta değil diğer tüm binek ve hafif ticari araçlarda yapmanız mümkündür. Bu işlemler için bayilerimizden herhangi birini tercih edebilir veya Magpro cihazı satın alarak kendi bünyeniz içerisinde sizler de Chip tuning, Egr iptali, Dpf iptali, İmmo İptali ve Adblue İptali işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizlere 0532 111 02 30 numaramızdan ulaşabilirsiniz..


Yorum ekle