fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Blog

Online Chip Tuning Blog

Volkswagen Chip Tuning

1937 yılında üretime geçerek şu anda kullanıcılar tarafından en çok seçilen markalara arasında yer almayı başaran Volkswagen için Chip Tuning işlemi kullanıcılar tarafından performans ve uzun ömürlülük amacıyla tercih ediliyor. Chip Tuning olayı ile alakalı her zaman için kısa özet geçiyoruz. Ama bu sefer en sade haliyle şunu diyebiliriz ki araçların yazılımı üzerinde yapılan değişiklikler.

Volkswagen Chip Tuning işlemleri ile yapılan değişikliklerden sadece birini kısaca bu yazımızda inceleyeceğiz. Hemen hemen birçok Volkswagen aracında bu işlemleri yapmanız mümkün. Tabi araç model ve yılına göre rakamsal değişiklikler farklı olacaktır.

Volkswagen Passat Chip Tuning
Volkswagen Passat Chip Tuning

Volkswagen Chip Tuning olarak Passat modelinde yapılan değişikliklerde ise ciddi bir performans artışı kullanıcı tarafından fark ediliyor. 2013 Model Passat 1.6 TDİ araçta yapılan düzenlemeler sonucu 105HP / 250NM olan güç 140HP / 310NM’ye yükseltilmiş oldu. Yani 35HP / 60NM olan güç artısı işe araçta performans artışı ve bu yaşanan düzenlemelerle motor ömrü uzatılması sağlandı. Ayrıca yazılım düzenlemesi sırasında bayimiz istek doğrultusunda EGR iptali işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

Bu işlemleri yapabilmek için bayilerimizden birini tercih edebilir veya MagPro cihazlarımızdan satın alıp bayimiz olarak Volkswagen Chip Tuning ve diğer tüm Chip Tuning işlemi konusunda hizmet verebilirsiniz. Bayilerimiz arasında yer almanız halinde Online Chip Tuning sistemi tarafından size özel müşterilerinize de sunabileceğiniz bir sayfa açılıyor ve sitemiz tarafından da müşteri yönlendirilmesi yapılmakta. Nitro Group tarafından geliştirilen ve geliştirilmeye devam edilen Online Chip Tuning platformu size yazılım konusunda sunduğu sistemle tam hizmet sağlıyor. Sizin yapmanız gereken sadece ürünlerimizden satın alarak daha sonra bayilerimiz arasında yer almak.

Volkswagen Chip TuningVolkswagen Chip Tuning

 

Volkswagen Chip Tuning ve yapılan diğer tüm işlemlerde öncelik olarak performans artışı gerçekleşirken bunun yanı sıra EGR ve DPF iptali gibi işlemler sonucu motor ömrü uzatılıyor. Birçok kişi var olan orijinal yazılım üzerinde değişiklik yapılması ne kadar doğru sorusu karşısına kuşkuya düşse de aslında bu yapılan işlemler sonucunda aracın motor ömrü uzatılmak da ve performans artışı gerçekleştirilmekte. Bayilerimiz işlem öncesinde yedek alımı yaparak her zaman için orijinal yazılımı korumaktadır.


Yorum ekle