fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Blog

Online Chip Tuning Blog

Vag Grubu Online Kodlama Hizmeti

Volkswagen Audi Skoda Seat marka araçlarda Ecu arızalanması , adaptasyon , parça tanıtma veya immobilizer kodlama ihtiyacı doğabilir.

Vas (Volkswagen) arıza tespit cihazı ile bazı işlemler yapılırken bazı fonksiyonlarda servis şifresi gerekmektedir. 

Bu işlemler; parça tanıtma, beyin programlama, anahtar kodlama ve modül programlama gibi özel servis fonksiyonlarıdır.
Vas arıza tespit cihazı ile bu işlemleri yetkili servis şifresi satın alarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer şifre mevcut değil işe online kodlama hizmetimiz mevcuttur. 

Ancak eğer bir odis lisansı satın almak istiyor iseniz tanımlanacak bir kurum koduna ihtiyaç bulunmaktadır. Bu başvurunuzla birlikte sizin de bu sayılan işlemlerden seçtiğiniz marka veya markalar için erişim kullanıcı adı ve şifresi verilecektir veya uzaktan bağlantı ile bu hizmetten yararlanmak istiyor iseniz bizleri  arayarak online kodlama talep edebilirsiniz.

Online kodlama servisine erişim sizi ilinizde vag grubu yani vw skoda seat audi konusunda önemli iş yerlerinden biri haline getirecektir yetkili servis yapabildiği tüm kodlama işlemlerini kendi iş yerinizde hızlı bir şekilde beklemeden yapabilirsiniz veya online kodlama hesabı satın alıp istediğiniz kadar aracı online kodlama yapabilirsiniz bu işlemleri yapabilmek için aşağıda belirtilen ekipmanlara ve yazılıma sahip olmanız gerekmektedir. 

Odis Online Kodlama ile Yapılan Bazı İşlemler 

  • carplay aktif etme
  • immobilizer kodlama
  • parca tanıtma (far vb.)
  • hayalet ekran tanıtma

Online Kodlama Öncesi Yapmanız Gerekli Ekipmanlar Nelerdir?

 

1- Ecu Vas 5054 ve üstü sahip olmak.

 

2- Ecu Odis 5.1 üstü sürümü gerekmektedir. 

 

3- Aracın akü voltajının sabit olması gerekmektedir. 

 

4-Ecu Odis Engineering programı

 

 

Tüm bu işlemler hazırlandığında +905496499908 veya +90 850 755 02 30 arayarak bize ulaşabilir hızlı profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Yorum ekle