fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Blog

Online Chip Tuning Blog

Temsa Prestij Euro6 Adblue İptali - Mitsubishi Fuso Euro6 Adblue İptali

Magpro2 X179

Gelişen otomobil sektörü ile yeni üretilen ağır vasıta araçlar Euro 6 standartlarına göre üretilmektedir.

Bu üretilen yeni nesil araçlar çevre kirliliği yapmayıp egzozdan zararlı gazları atmaz ve emüle etmektedir. Euro 6 araçların hem güzel hem kötü diyebileceğimiz bu özellik ile araçlarda bir süre sonra adblue arızası meydana gelir ve çözümlenmesi de oldukça zordur.
Nitro Group tarafından satışı gerçekleşen Magicmotorsport firmasının üretmiş olduğu Magpro ürünleri ile bu adblue sistemi iptal edilir ve araç adblue harcamaz ayrıca arızalı olan sistemi de devre dışı bırakır.
EDC17C49 beyinli 3000 motor prestij motor ve Mitsubishi Fuso kamyonlarda Magpro x17 ile adblue iptali işlemi gerçekleştirildi.  Sonuç ise gayet başarılı ve kalıcı.
Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün ile bu işlemi gerçekleştirmek için önce araç beyni söküldü ve masa üzerinden beyin içerisinde ki verileri okuma işlemi gerçekleştirildi ve okunan beyin dosyası kaydedildi. Daha sonra yazılım değiştirilerek yeni yazılım araç beynine yazıldı ve adblue iptali işlemi gerçekleşti. Bu işlem sonrası aracın adblue sistemi devre dışı kalmış oldu. Araç adblue iptali sonrası araç çekiçten düşmez.

1

2

3

4

5

6

7
8Nitro Group uzman kadrosu ile gerçekleşen bu işlem firmamız garantisi altındadır. Detaylı bilgi için 05321110230 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz..
Sizlerde bu üründen incelemek ve satın almak için lütfen tıklayınız..Yorum ekle