fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Blog

Online Chip Tuning Blog

Skoda Superb 1.6 TDİ Chip Tuning İşlemi Sonrası Değişim

Skoda Superb araçlar için Chip Tuning işlemleri bayilerimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaya devam edilmekte. Skoda Superb Chip Tuning işlemi sırasında kullanılan MagPro cihazlarımızın satışı konusunda ise müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

DPF ve EGR iptallerinin yanı sıra yazılım üzerinde yapılan düzenlemelerle araçta performans yüksekliği görmek mümkün. Öncelikle Skoda Superb 1.6 TDİ üzerinde yapılan değişiklikleri rakamsal olarak inceleyelim. 105 hp olan motor gücü yapılan düzenleme ile 35 hp artarak 140 hp kadar yükselirken bunun yanı sıra Tork gücü de 250 nm’den 310’a yükselerek 60 nm’lik farkı kullanım sırasında net olarak fark etmeniz mümkün. Yapılan bu yazılım düzenlemelerinde size daha performanslı bir araç sağlanmaya çalışılırken çevreye zarar vermemesi ise önceliklerimiz arasında. En çok merak edilen soru olan Chip Tuning zararlı mı konusu ise daha önce açıkladığımız gibi aksine motor ömrünü uzatacak düzenlemelerdir.

Skoda Superb Chip Tuning
Skoda Superb Chip Tuning

Yakıt tasarrufu olarak da yazılım düzenlemeleri sonucu yüzde 12’lik düşme görülmekte. Bu oran araca göre daha artabiliyor. Rakamsal tüm bilgileri araç listesi bölümünden görebilirsiniz. Skoda Superb Chip Tuning işlemi sonrasında genel yapılan yorumlarsa 1.6 araçlarıyla artık 2.0 gücünü yakaladıkları. Performans ve güç olarak yaşanan yükselmelerin yanı sıra motor ömrünü uzatan ek düzenlemelerle kullanıcılar memnun ediliyor.

Bayilerimiz tarafından yapılan Skoda Superb Chip Tuning işlemlerini inceleyerek bilgi almamız mümkün. Eğer kullanıcı olarak Chip Tuning veya DPF iptali gibi farklı işlemleri yaptırmak istiyorsanız MagPro2 cihazımı kullanarak sorunsuz hizmet veren bayilerimizden yardım alabilirsiniz. Bizi aramanız halinde sizi bir bayimize yönlendirerek yardımcı da olabiliriz.

Skoda Superb Chip Tuning
Skoda Superb Chip Tuning

Eğer ki bayimiz olmak istiyorsanız gerekli tüm yardım ve eğitim tarafımızdan veriliyor. Öncelikle satış öncesi ürünler hakkında sormak istediğiniz soruları sitemizden bulabilir ya da müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Satış sonrasında eğitim alıp direkt olarak çalışmalara başlama şansınız var. Bu süreç size verilen destek ile oldukça kısa sürmektedir.

Var olan setlerle öncelik olarak araçta yer alan yazılım çekilir ve yedeği alınır. Araç üzerinde yer alan çektiğimiz bu yazılımı tarafımıza ulaştırarak istediğiniz düzenlemeler yapılmakta. Yapılan düzenleme sonrası yeni yazılımı tekrar araca yüklemeniz halinde işlemler sona ermiş olacak. Yazılım konusunda Online Chip Tuning sistemimiz sayesinde işlemler oldukça kısa sürmekte.


Yorumlar   
+1 #1 ahmet34 29-06-2017 14:10
skoda marka aracıma chiptuning uygulması yaptım çok başarılı tşk ederim
Alıntı
Yorum ekle