fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Blog

Online Chip Tuning Blog

Peugeot Boxer EGR Çözümü Zararı Var Mı?

Peugeot Boxer Egr Cozumu

EGR çözümleri konusunda ortağınız olan Nitro Bilişim bu hizmeti Online Chip Tuning markası adı altında sağlamaktadır. Direkt olarak bayilerimize verdiğimiz hizmetin yanı sıra son kullanıcı olarak birçok yerde var olan bayilerimizden hizmet almanız da mümkün.

Son olarak sıkça gelen araç modellerden biride Peugeot Boxer EGR çözümü olmaktadır. EGR sistemi aslında araçlarda olması gereken bir donanım ancak ülkemizde bulunan yakıt nedeniyle bu sistem büyük sorunlara yol açabilmekte. Sürekli olarak verilen arızanın yanı sıra aracın motor gücünde de ciddi azalmalar görülmektedir.

Peugeot Boxer EGR çözümü için araç yazılımı üzerinde değişiklik yapılması gerekmektedir. Aracın yazılımı üzerinden direk EGR pasif hale getirilerek herhangi ekstra bir işlem yapılmadan sorunun giderilmesi sağlamaktadır.

Peugeot Boxer Egr Iptali

EGR çözümleri konusunda profesyonellik ise öncelik olarak dikkat etmeniz gereken konu olmaktadır. Aracınızda yapılan tüm işlemler sistemimizde arşiv olarak devamlı saklandığından ilerki zamanlarda yaşayacağınız durumla alakalı geriye dönük işlemler yapılabilmekte.

 

Peugeot Boxer EGR çözümü araçta hiçbir sıkıntı yaşatmayacağı gibi aksine çıkabilecek arızalar sona erdirilerek aynı zaman da araç üzerinde güç artışı da sağlamaktadır. 


Yorumlar   
+1 #1 Kıbrıs garaj 10-01-2018 18:03
Merhaba mercedes gla 180 aracıma chip tuning yaptırmayı düşünüyorum
Kıbrıs’ta şubemiz varmı
Alıntı
+1 #2 Online Chip Tuning 12-04-2018 09:57
Alıntılandı Kıbrıs garaj:
Merhaba mercedes gla 180 aracıma chip tuning yaptırmayı düşünüyorum
Kıbrıs’ta şubemiz varmı

Sitemizde yer alan Bayiler bölümünden Kıbrıs ta yer alan yetkiliye ulaşabilirsiniz.
Alıntı
Yorum ekle