fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Blog

Online Chip Tuning Blog

ONLİNE CHİPTUNİNG BAYİLİK SİSTEMİ

27973108 2027024774205379 4145277735927031003 N

Hangi cihazla chip tuning yapmalıyım?

Otomotiv  sektöründe araç performans artırma, araç beygir gücü artırma gibi Chip tuning  işlemleri ve Adblue iptali, EGR iptali, DPF iptali gibi  işlemler günümüz de oldukça yaygınlaşmıştır.

Chip Tuning işlemi için kullanılan bir çok cihaz bulunmaktadır. Bu cihazlar arasında OBD’den araç desteği konusunda ve araç kapsamı konusunda  Magpro2 cihazı diğer cihazların oldukça önünde ilerlemektedir.  Yapılan işlem sırasında Magpronun dosyanın yedeğini bulundurması herhangibir araç çökmesi durumunda çöken aracı yeniden faal hala getirmenize yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda Magpro2 cihazı en profesyonel chiptuning cihazıdır.  Profesyonel Chip Tuning donanım ve yazılım sistemini sunan Magpro 2 cihazının Master ve Slave olarak iki paketi mevcuttur.

Chip tuning bayisi olmak istiyorum ne yapmalıyım?

Nitro bilişim online chip tuning bayisi olmak için yalnızca Magpro slave paket almanız yeterli.

Slave cihazı aldıktan sonra siz de uygun dosya fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Magpro X17 Slave Ecu programlama cihazı ile araçların motor beynine (Ecu) bilgilerini okuyup yazabilir ve değiştirebilirsiniz.  Slave Paketi ile de DPF off, EGR off, DTC off, Adblue İptali, ECU klonlama, Şanzıman kodlama gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.

www.onlinechiptuning.com  sitesi vasıtasıyla güven içinde dosyalarınızı yaptırıp geri alabilirsiniz. Ayrıca online chip tuning paneli üzerinde iş geçmişinizi görebilir ve dosya karmaşasından uzak bir şekilde işlerinizi düzene koyabilirsiniz.

25594355 1995672820673908 4475108664543540645 N

Onlinechiptuning’in avantajları nelerdir?

Hızlı dosya modifiyeleri

Onlinechiptuning bayi portalı sayesinde tüm dosyalarınıza yaptırmak istediğiniz işlemi seçerek dosyaları tarafımıza gönderebilirsiniz. Tarafımıza iletilen dosyalar hemen işleme alınıp gereken en kısa sürede sizlere çözümlenerek gönderilecektir. Ayrıca geçmişte yaptığınız araçları, orjinal ve düzenlenmiş dosyaları bu kısımda kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Kolay yükleme seçeneği

Onlinechiptuning bayi portalı ile araç üzerinden okunan dosyayı araç marka, model, beyin tipi, model numarası ve yapılmasını istediğiniz işlemi seçerek tarafımıza kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Müşteri memnuyeti 

Firmamız tarafından yapılan tüm dosyalarımız garantili ve araçlara özel yazılımlardır. Aracınıza zarar verecek bir modifikasyon yapılmamakla birlikte olası bir zarara karşı kullanıcılarımız uyarılmaktadır. 

Uygun fiyat garantisi

Onlinechiptuning bayisi olduğunuz zaman piyasadaki en kaliteli dosya hizmetinden en uygun fiyata yararlanabileceksiniz.


Yorum ekle