fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Blog

Online Chip Tuning Blog

MAGİCMOTORSPORT Panel Kullanım Rehberi

https://mms.magicmotorsport.com/signin adresine giriş yapıyoruz öncelikle sonra magicmotorsport Türkiye Distribütörü verdiği giriş bilgileri ile ilk girişimizi yapıp profil bilgilerimizi düzenliyoruz daha sonrasında menüleri tanıyarak başlayalım.

 

News Türkce karşılıgı Haberlerdir burdan MagPro X17 , Flex ve

diger magic motor sport urunleri hakkında bilgilendirme ve güncellemeler hakkında ana başlık ve bildirimleri alırsınız detaylı bir şekilde marka model beyin ve protokol bilgileri de bulunur.

 

Tickets Türkce karşılıgı Biletler tam olarak logosunuda düşünürsek mektuplar diyebiliriz bu bölümden magic motor sport technic veya satış ile ilgili mektup gönderebilirsiniz.

Services Türkce karşılıgı servislerdir burdan magic motor sport verdigi online hizmetleri kolaylık ile alabilirsiniz.

 

Online Support Türkce karşılıgı adındanda anlayabileceginiz gibi online canlı destek

burdan magic motor sport mühendis kadrosu ile bire bir iletişime geçebilirsiniz.

 

Forums Türkce karşılıgı ise forumlar bu bölümde yaşadıgınız soruna buyuk ıhtımal cozum bulabılırsınız bulamazsanız bıle bırcok dilden ulkeden kışı sıze destek olmak ıcın bu forumda olacaktır.

 

Database Türkce karşılıgı Veritabanı bu bolumde magic sizin icin hazırladıgı bircok dokuman ve dosya bulacaksınız.

 

Settings Türkce karşılıgı ayarlar bu bolümde magic motor sport hesabınız ile ilgili ayarlar ve daha bircok seye erişebilirsiniz x17 , flex ve hatta tcu mananger yazılımına dahi erişip indirebilirsiniz.

X2

Son olarak dil secenekleri kısmı bulunuyor bu bolume tıkladıgınızda bu paneli kullanırken daha hızlı kolay kullanmanızı saglayan diller vardır bunlar arasında Amerika İnglizcesi, Fransa Fransizcası , İtalya İtalyancası, Portekiz dili ve ispanyolca bulunmaktadır.

 

Malesef Türkce dil secenegi bulunmamaktadir ama Flex gelen son 

ver4.4.0.0  ile artık flex türkce kullanılabilmektedir.

Yorum ekle