fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

Blog

Online Chip Tuning Blog

Ford Bosch EDC17CV41 İmmo Çözüm

2017 den bu yana satışta olan ford edc17cv41 euro 6 motorlu araçları için arge çalışmaları sonucu ford cargo immo çözümü testlerimizi geçti sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

İmmobilizer Nedir? 

 

İmmobilizer, motorlu taşıtlarda kullanılan anahtar tanıma sistemi. Araç kontak anahtarının içine düzenek yerleştirilmesi ve aracı çalıştıracak devrenin

yalnızca bu anahtar ile çalışabilmesi esasına dayanır. Anahtar, devreyi tamamlar. Başka bir anahtarla veya düz kontak ile motor çalışmaz.

Immobilizer Ceou7w

 

İmmobilizer Hatası!  

 

Aracınızın Immobilizer hatasına girdigini anlamak çok kolaydır anahtarı taktınız ve kontağı çevirdiniz arac çalışmadı göstergede anahtar veya kilit logosu görmeniz durumunda Immobilizer hatasında oldugu çıkarımda bulundurabilirsiniz.

 

Key

 

İmmobilizer Neden İptal Ediliyor? 

 

Kamyon ve Tır gibi araçların Immobilizer sistemleri onarılması yuksek ucretler tutmakta ve yetkılı kısıler tarafından sadece yapılıyor olması ve bunun icin cok az yaygın ağı olan servıs agı işinizden sizi alıkoyar bu nedenle hesaplı olması ve 1 saat gibi kısa sürede bu işlemin yapılması nedeniyle iptal yolundan gidiliyor.

 

Immobilizer Nerede İptal Ettirebilirim?  

 

Nitro mekatroniğin geniş bayi ağı ve saha teknık destek ekibi sayesinde gelmenize gerek kalmayabilir ve durum halinde şantiyemize gelen saha ekibimiz 1 saat içinde tüm işlemleri yapar.

 

 

İletişim ve Dosya Satın Almak İçin;

Adana Merkez +90 850 755 02 30

Dosya İçin +90 0549 649 99 80

Yorum ekle